PAQ65D485033 TDK-Lambda
  • More about PAQ65D485033 TDK-Lambda
    PAQ65D485033 TDK-Lambda
    PAQ65D485033 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAQ65D485033 is described as DC/DC CONVERTER 5V 3.3V 65W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.