PH150A28012 TDK-Lambda
  • More about PH150A28012 TDK-Lambda
    PH150A28012 TDK-Lambda
    PH150A28012 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PH150A28012 is described as DC/DC CONVERTER 12V 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE