PXD1548D15 TDK-Lambda
  • More about PXD1548D15 TDK-Lambda
    PXD1548D15 TDK-Lambda
    PXD1548D15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXD1548D15 is described as CONVERT DC-DC +/-15V 15W 0.5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK