PXD2024S3P3 TDK-Lambda
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXD2024S3P3 TDK-Lambda
    PXD2024S3P3 TDK-Lambda
    PXD2024S3P3 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXD2024S3P3 is described as CONVERT DC-DC 3.3V 20W 5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.