PXD3012S12 TDK-Lambda
  • More about PXD3012S12 TDK-Lambda
    PXD3012S12 TDK-Lambda
    PXD3012S12 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXD3012S12 is described as CONV DC-DC PCB 12V 2.5A 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.