PXE3012S15 TDK-Lambda
  • Available: 53
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXE3012S15 TDK-Lambda
    PXE3012S15 TDK-Lambda
    PXE3012S15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXE3012S15 is described as DC-DC CONVERTERS 15V 30W 2.0A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.