PXE3012S3P3 TDK-Lambda
  • Available: 10
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXE3012S3P3 TDK-Lambda
    PXE3012S3P3 TDK-Lambda
    PXE3012S3P3 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXE3012S3P3 is described as DC-DC CONVERTERS 3.3V 18W 6.0A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.