PXF4048WS12 TDK-Lambda
  • Available: 59
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXF4048WS12 TDK-Lambda
    PXF4048WS12 TDK-Lambda
    PXF4048WS12 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXF4048WS12 is described as DC-DC CONVERTERS 12V 3.333A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"