35213K6FT TE CONNECTIVITY
  • More about 35213K6FT TE CONNECTIVITY
    35213K6FT TE CONNECTIVITY
    35213K6FT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 35213K6FT is described as RES SMD 3.6K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"