352147RFT TE CONNECTIVITY
  • More about 352147RFT TE CONNECTIVITY
    352147RFT TE CONNECTIVITY
    352147RFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352147RFT is described as RES SMD 47 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE