3622A4R7MT TE CONNECTIVITY
  • More about 3622A4R7MT TE CONNECTIVITY
    3622A4R7MT TE CONNECTIVITY
    3622A4R7MT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 3622A4R7MT is described as FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.