CJT10001R5JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT10001R5JJ TE CONNECTIVITY
    CJT10001R5JJ TE CONNECTIVITY
    CJT10001R5JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT10001R5JJ is described as RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH