CJT10008R2JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT10008R2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT10008R2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT10008R2JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT10008R2JJ is described as RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK