CJT10068RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT10068RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT10068RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT10068RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT10068RJJ is described as RES CHAS MNT 68 OHM 5% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM