CJT1506R8JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1506R8JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1506R8JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1506R8JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1506R8JJ is described as RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL