CJT1508R2JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1508R2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1508R2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1508R2JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1508R2JJ is described as RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"