CJT20018RJMV TE CONNECTIVITY
  • More about CJT20018RJMV TE CONNECTIVITY
    CJT20018RJMV TE CONNECTIVITY
    CJT20018RJMV is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT20018RJMV is described as RES CHAS MNT 18 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE