CJT200330RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT200330RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200330RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200330RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT200330RJJ is described as RES CHAS MNT 330 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM