CJT40033RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT40033RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT40033RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT40033RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT40033RJJ is described as RES CHAS MNT 33 OHM 5% 400W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK