CRG0603F390K TE CONNECTIVITY
  • More about CRG0603F390K TE CONNECTIVITY
    CRG0603F390K TE CONNECTIVITY
    CRG0603F390K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRG0603F390K is described as RES SMD 390K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH