CRGH0603F140K TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603F140K TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F140K TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F140K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603F140K is described as RES SMD 140K OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE