CRGH0603F76K8 TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603F76K8 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F76K8 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F76K8 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603F76K8 is described as RES SMD 76.8K OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"