CRGH0603F93K1 TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603F93K1 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F93K1 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F93K1 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603F93K1 is described as RES SMD 93.1K OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM