CRGH0603F953K TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603F953K TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F953K TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F953K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603F953K is described as RES SMD 953K OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE