CRGH0805J360R TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0805J360R TE CONNECTIVITY
    CRGH0805J360R TE CONNECTIVITY
    CRGH0805J360R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0805J360R is described as RES SMD 360 OHM 5% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED