CRGH0805J7K5 TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0805J7K5 TE CONNECTIVITY
    CRGH0805J7K5 TE CONNECTIVITY
    CRGH0805J7K5 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0805J7K5 is described as RES SMD 7.5K OHM 5% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK