HSC2002R0J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC2002R0J TE CONNECTIVITY
    HSC2002R0J TE CONNECTIVITY
    HSC2002R0J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC2002R0J is described as RES CHAS MNT 2 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM