HSC2003K3J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC2003K3J TE CONNECTIVITY
    HSC2003K3J TE CONNECTIVITY
    HSC2003K3J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC2003K3J is described as RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM