HSC3003R2J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC3003R2J TE CONNECTIVITY
    HSC3003R2J TE CONNECTIVITY
    HSC3003R2J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC3003R2J is described as RES CHAS MNT 3.2 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE