HVR50D7M5F TE CONNECTIVITY
  • More about HVR50D7M5F TE CONNECTIVITY
    HVR50D7M5F TE CONNECTIVITY
    HVR50D7M5F is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HVR50D7M5F is described as RES CHAS MNT 7.5M OHM 1% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.