LR1F180R TE CONNECTIVITY
  • More about LR1F180R TE CONNECTIVITY
    LR1F180R TE CONNECTIVITY
    LR1F180R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. LR1F180R is described as RES 180 OHM 0.6W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.