LR1F243R TE CONNECTIVITY
  • More about LR1F243R TE CONNECTIVITY
    LR1F243R TE CONNECTIVITY
    LR1F243R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. LR1F243R is described as RES 243 OHM 0.6W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"