LR1F4K32 TE CONNECTIVITY
  • More about LR1F4K32 TE CONNECTIVITY
    LR1F4K32 TE CONNECTIVITY
    LR1F4K32 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. LR1F4K32 is described as RES 4.32K OHM 0.6W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.