TE200B68RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE200B68RJ TE CONNECTIVITY
    TE200B68RJ TE CONNECTIVITY
    TE200B68RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE200B68RJ is described as RES CHAS MNT 68 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"