TE200B82RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE200B82RJ TE CONNECTIVITY
    TE200B82RJ TE CONNECTIVITY
    TE200B82RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE200B82RJ is described as RES CHAS MNT 82 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE