TJT250330RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TJT250330RJ TE CONNECTIVITY
    TJT250330RJ TE CONNECTIVITY
    TJT250330RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT250330RJ is described as RES CHAS MNT 330 OHM 5% 250W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK