TJT2503R3J TE CONNECTIVITY
  • More about TJT2503R3J TE CONNECTIVITY
    TJT2503R3J TE CONNECTIVITY
    TJT2503R3J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT2503R3J is described as RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 250W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V