TJT3004R7J TE CONNECTIVITY
  • More about TJT3004R7J TE CONNECTIVITY
    TJT3004R7J TE CONNECTIVITY
    TJT3004R7J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT3004R7J is described as RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM