TC-3.6864MBD-T TXC CORP
  • Available: 484
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TC-3.6864MBD-T TXC CORP
    TC-3.6864MBD-T TXC CORP
    TC-3.6864MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TC-3.6864MBD-T is described as OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS