TD-22.5792MCD-T TXC CORP
  • More about TD-22.5792MCD-T TXC CORP
    TD-22.5792MCD-T TXC CORP
    TD-22.5792MCD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TD-22.5792MCD-T is described as OSC MEMS 22.5792MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK