CAL45VB1R8K Taiyo Yuden
  • More about CAL45VB1R8K Taiyo Yuden
    CAL45VB1R8K Taiyo Yuden
    CAL45VB1R8K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CAL45VB1R8K is described as FIXED IND 1.8UH 2.8A 48 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.