CAL45VB4R7K Taiyo Yuden
  • More about CAL45VB4R7K Taiyo Yuden
    CAL45VB4R7K Taiyo Yuden
    CAL45VB4R7K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CAL45VB4R7K is described as FIXED IND 4.7UH 2.2A 79 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK