CNN1.50BK40 Techflex
  • Part Number: CNN1.50BK40
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SLEEVING 1.5 X 40 BLACK
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about CNN1.50BK40 Techflex
    CNN1.50BK40 Techflex
    CNN1.50BK40 is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. CNN1.50BK40 is described as SLEEVING 1.5" X 40 BLACK. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM