PTH12010LAH Texas Instruments
  • More about PTH12010LAH Texas Instruments
    PTH12010LAH Texas Instruments
    PTH12010LAH is manufactured by Texas Instruments and is categorized in the DC/DC Converters category. PTH12010LAH is described as MODULE PIP .8-1.8V 12A T/H 10DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Texas Instruments
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR