ST1R020B US Sensor - Littelfuse Inc
  • More about ST1R020B US Sensor - Littelfuse Inc
    ST1R020B is manufactured by US Sensor - Littelfuse Inc and is categorized in the ICL category. ST1R020B is described as ICL 1 OHM 15% 20A 30.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by US Sensor - Littelfuse Inc
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"