ST2R018B US Sensor - Littelfuse Inc
  • More about ST2R018B US Sensor - Littelfuse Inc
    ST2R018B is manufactured by US Sensor - Littelfuse Inc and is categorized in the ICL category. ST2R018B is described as ICL 2 OHM 20% 18A 30.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by US Sensor - Littelfuse Inc
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM