L79D-G24-W VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about L79D-G24-W VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    L79D-G24-W is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. L79D-G24-W is described as Indicator, Pnl-Mnt; LED; Green; 80mcd; 5/16In.; 24V; 6In. Wire; 60deg; 0.26In.; 105degC. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM