TLVB4200 VISHAY
  • Part Number: TLVB4200
  • Manufacturer Name: VISHAY
  • Description: LED; Blue; 25 mcd (Min.); T-1; 20 mA (Forward); 3.9 V (Typ.); 5 V (Min.); 85 de
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about TLVB4200 VISHAY
    TLVB4200 VISHAY
    TLVB4200 is manufactured by VISHAY and is categorized in the General LEDs category. TLVB4200 is described as LED; Blue; 25 mcd (Min.); T-1; 20 mA (Forward); 3.9 V (Typ.); 5 V (Min.); 85 de. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VISHAY
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB