CRA06S08320K0JTC Vishay /Dale
  • More about CRA06S08320K0JTC Vishay /Dale
    CRA06S08320K0JTC Vishay /Dale
    CRA06S08320K0JTC is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S08320K0JTC is described as RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH