CRCW08052K05FKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW08052K05FKTA Vishay /Dale
    CRCW08052K05FKTA Vishay /Dale
    CRCW08052K05FKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08052K05FKTA is described as RES SMD 2.05K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS